Vybrané referencie

LHI.sk

Popis: Spoločnosť LION´S HORECA INDUSTRY začala svoje pôsobenie v roku 2008. Zabezpečuje komplexné riešenia v Ho/Re/Ca segmente. Postarali sme sa o responzívnu šablónu, napojenie na náš systém sellio a hromadný import produktov. Zatiaľ web slúži len ako katalóg, ale pribudne časom aj eshop a B2B zóna.

Dátum realizácie: Marec 2017

Online adresa: lhi.sk

Portál biker.sk

Popis: biker.sk je celý postavený na systéme sellio, do ktoré ho dorobili ďalšie moduly ako redakčná činnosť, bannerový systém, fórum, bazár, užívateľské profily, prihlasovanie cez facebook a cyklotrasy. 

Dátum realizácie: 2015

Online adresa: http://biker.sk/

Viva - eshop

Popis: Sellio umožňuje spravovať zákazníkov, dodávateľov, produkty, kategórie, objednávky, zľavy a marketingové kampane. Jednotlivé stránky a blog je možné jednoducho editovať. Eshop sme prepojili so skladovým systémom Money s5. Eshop obsahuje dve jazykové mutácie a dve meny. Systém obsahuje platby kartami - Card Pay, CSOB pay. Pre klienta sme pridali možnosť vylučovacej zľavy. Takisto má eshop momentálne 50 odberných miest po celom Slovensku, takže si spôsob vyzdvihnutia môže zákazník vybrať počas objednávky.

Dátum realizácie: Apríl 2014

Online adresa: http://www.vivaeshop.sk/

2d3dgroup.eu

Popis: Vytvorili sme eshop s umením a priestor na prezentáciu vlastnej tvorby mladých autorov. Eshop je v angličtine a ponúka sochy, maľby, ilustrácie a reliéfy. Vytvorili sme logo a použili našu šablónu. Internetový obchod 2d3dgroup.eu je nasadený na sellio systém pre eshopy. 

Dátum realizácie: December 2014

Online adresa: 2d3dgroup.eu

Zdravie pre všetkých

Popis: Pre klienta sme vytvorili eshop zdravieprevsetkych.sk, ktorý bol nasadený na náš systém pre eshopy Sellio. Súčasťou riešenia bolo doprogamovanie viacerých špecifických modulov. 

Dátum realizácie: Február 2015

Online adresa: zdravieprevsetkych.sk

LED1

Popis: Spoločnosť Benalex ponúka kvalitné exkluzívne svietidlá najlepším značiek, preto pre svoj eshop led1.sk chceli najlepší systém. Pre klienta sme vytvorili dizajn na mieru a eshop nasadili na sellio. 

Dátum realizácie: Február 2015

Online adresa: led1.sk

Domacaautomatizacia.eu

Popis: Spoločnosť Kappak distribuuje kvalitné systémy domácej automatizácie KAPPA. Vytvorili sme pre klientov dizajn a eshop nasadili na systém sellio. Pomôžeme eshopu, aby rástol a naďalej získaval viac spokojných zákazníkov. 

Dátum realizácie: December 2015

Online adresa: domacaautomatizacia.eu

Eshop a aplikácia Otavius.sk

Popis: Vytvorili sme dizajn eshopu na mieru a nasadili ho na systém sellio. Pre eshop otavius sme vytvorili aj mini aplikáciu, ktorá slúži na riadenie výroby. V aplikácii je viacero rolí. Produkty v eshope sa zostavujú z viacerých produktov, ktoré sa vyrábajú priamo spoločnosťou. Keď sú podprodukty pre produkt pripravené, tak sa finalizuje produkt na sklad. Následne sa môže produkt, predať cez eshop alebo B2B platformu. V aplikácii figurujú ceny za výrobu podproduktu, predajné ceny produktov. Na sklad sú potom rôzne pohľady na riadenie a kontrolu výroby. Synchronizácia skladu v aplikácii a eshope je asynchronná a zmeny sa prejavia automaticky.

Dátum realizácie: Apríl 2016

Online adresa: Otavius.sk

Dainese.sk

Popis: dainese.sk je predajca oblečenia a doplnkov pre motocyklistov. Vytvorili sme im eshop na mieru nasadený na sellio. 

Dátum realizácie: Marec 2016

Online adresa: dainese.sk

Motofan.sk

Popis: motofan.sk je portál pre nadšencov motocyklov. Portál je postavený na systéme sellio.

Dátum realizácie: Január 2016

Online adresa: motofan.sk

Surfmagazin.sk

Popis: surfmagazin.sk je portál pre nadšencov surfovania. Portál je postavený na systéme sellio.

Dátum realizácie: Január 2016

Online adresa: surfmagazin.sk

Drmsbrand.com

Popis: drmsbrand.com je výrobca a predajca oblečenia s autorským tématickým dizajnom. Eshop je postavený na systéme sellio.

Dátum realizácie: November 2016

Online adresa: drmsbrand.com

Instantshop

Popis: Internetový obchod instantshop.sk bol vytvorený podľa požiadaviek klienta a nasadený na Sellio. Eshop má responzívny dizajn na mieru, ktorý sa prispôsobuje všetkým mobilným mobilným zariadeniam. Je optimalizovaný pre rýchlu a jednoduchú administráciu.

Dátum realizácie: Október 2014

Chcemvino.sk

Popis: chcemvino.sk je predajca kvalitného talianskeho, španielskeho a francúzskeho vína poskytujúci maloobchodný aj veľkoobchodný (Horeca) predaj. Eshop je postavený na systéme sellio.

Dátum realizácie: Apríl 2017

Online adresa: chcemvino.sk

Máte záujem o eshop na mieru? Kontaktujte nás.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info